• Koło Młodego Księgowego

WICEPREZES - Dominik Dobrowolski
        SKARBNIK-Patryk Wrzesiński
        SEKRETARZ - Bartłomiej Szpałek

W wyniku  wieloletniej współpracy szkoły ze SKwP Oddział Okręgowy w Gorzowie Wlkp. powołano uchwałą Zarządu Oddziału Okręgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w Gorzowie Wlkp., dnia 04.11.2019 Koło Młodego Księgowego przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego w Gorzowie Wlkp.

Koło otrzymało nazwę  „Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gorzowie Wlkp. Koło młodego Księgowego przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego w Gorzowie Wlkp.”

• Nowy zarząd

• Tak wyglada Zarząd Koła Młodego Księgowego

w roku szkolnym 2023/2024

• Informacje o KMK

• Członkami koła są uczniowie klas o profilu ekonomicznym.

Opiekunem jest Pani Izabela Anioł, nauczyciel  przedmiotów zawodowych.

Zakres działania koła została określony w regulaminie .

Koło zostało powołane w celu rozwijania zainteresowań uczniów, realizacji celów stowarzyszenia takich jak:

• krzewienie poczucia godności i wspólnoty zawodowej,
        • popularyzowanie pozycji i znaczenia zawodu księgowego i innych zawodów związanych z rachunkowością,
        • obrona praw, godności i interesów członków Stowarzyszenia,
        • popularyzowanie rozwiązań europejskich i światowych w zakresie rachunkowości oraz dla zapewnienia więzi organizacyjnej miedzy członkami Stowarzyszenia.

Źródło: Twórca: AndreyPopov | Podpis: Getty Images/iStockphoto