• Praktyki zawodowe

• Kierownik praktycznej nauki zawodu:
          Marek Szymczak (gabinet: 57; email: mszymczak@ekonomik.gorzow.pl)

Terminy praktyk:

• TECHNIK EKONOMISTA (2 klasa - maj)

• TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

• TECHNIK HANDLOWIEC (3 klasa)

• TECHNIK REKLAMY (3 klasa)

• Praktyki zawodowe w Castoramie

• Informacje o Castoramie:

Castorama Polska Sp. z o.o. jesteśmy liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju.
        Nasz pierwszy sklep uruchomiliśmy w 1997 roku.

Obecnie prowadzimy sprzedaż w 86 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewniamy również klientom w całym kraju dostęp do oferty  on- line.

Zatrudniamy ponad 12 tys. pracowników.

Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com.

Na gorzowskim rynku jesteśmy obecni już blisko 20 lat.

Z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wielkopolskim,  współpracujemy w ramach projektu Kierunek Castorama. W ramach współpracy uczniowie już trzeci rok będą mieli możliwość odbyć praktyki zawodowe w naszym sklepie w oparciu o wybór szkoły o profilu budowlanym, ogrodniczym, handlowym w celu nabycia podstawowej wiedzy jako nasz przyszły doradca klienta.

Pomagamy, również ludziom zdobywać umiejętności na całe życie – dla wszystkich pokoleń klientów i współpracowników – poprzez naszą akademię Home Improvement Academy.

Naszym celem jest zbudowanie największej społeczności osób zajmujących się polepszaniem warunków mieszkaniowych, wzmacniając w nich umiejętności niezbędne do tworzenia lepszych domów. A wszystko dlatego, że pragniemy być czymś więcej niż tylko miejscem, w którym robi się zakupy: chcemy stać się ośrodkiem dzielenia się wiedzą i zdobywania umiejętności. Marzymy, aby każdy z nas miał dom, z którego może być dumny.