• Sukcesy naszej reprezentacji na indywidualnych zawodach lekkoatletycznych

•  W dniu 24 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Były to pełne emocji zawody które zakończyły się dużym sukcesem wielu uczniów naszej szkoły. Każdy z nich zostawił całe swoje serce na stadionie podczas startów: - Wiktoria Wyżga srebrny medal w pchnięciu kulą oraz brązowy medal w rzucie oszczepem - Amelia Łukaszewicz, Nadia Kluka, Anna Zawłocka, Dominika Kęsik brązowy medal w biegu sztafetowym 4x100m - Oliwier Mańkowski, Dawid Simiński, Bartłomiej Procukiewicz srebrny medal w biegu sztafetowym 4x100m - Fabian Bryl złoty medal w biegu na 100m - Fabian Bryl złoty medal w biegu na 200m - Damian Jabłoński brązowy medal w biegu na 400m - Oliwier Mańkowski złoty medal w pchnieciu kulą Kowalska Zuzanna, Łukaszewicz Amelia, Mazur Laura, Oleksyn Gabriela, Słodowska Klaudia, Vasyliv Nadiia, Żak Nikola, Szyszka Kacper, Słomka Paweł, Przybyła Gabriel, Bańkowski Igor .

Wszystkim należą się ogromne gratulacje !

nauczyciele Ola Andersz-Wlaźlak i Marcin Kuryś

• Z wizytą we Frankfurcie!

• W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami języków obcych: panią Ewą Karasińską, panią Joanną Lewandowską oraz panią Magdaleną Wójcik odwiedzili szkołę we Frankfurcie. Szkoła Konrad Wachsmann Oberstufzentrum zrobiła na nas ogromne wrażenie. Program przygotowany przez naszych gospodarzy przypadł nam do gustu. Od rana integrowaliśmy się przy wspólnym śniadaniu, a następnie przy grach oraz zabawach. Nie zabrakło wspólnego przygotowywania posiłków: pieczania pizzy oraz przygotowywania słodkiego ciasta. Cieszymy się z możliwości pogłębiania umiejętności językowych naszych uczniów oraz integracji międzykulturowej.

tekst: Magdalena Wójcik

• Matura 2023

• Rozpoczęły się egzaminy maturalne, które  będą przeprowadzone zgodnie z harmonogramem matur od 4 do 23 maja 2023 roku w dwóch porach, porannej od godziny 9:00 oraz popołudniowej od godziny 14:00. Matury ustne odbędą się od 10 do 23 maja 2023 roku, a wyniki matur zostaną opublikowane online w systemie ZIU 7 lipca 2023 roku. Powodzenia Drodzy Maturzyści!